Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

 

Jan Kratochvíl

Bc. Jan Kratochvíl začínal jako lektor primárních prevencí a tři roky působil jako vedoucí terénní pracovník s rizikovou mládeží v Praze na Žižkově. Aktuálně začíná s vedením pracovně-rehabilitačního programu Café Na půl cesty. Má rád Romy, punk, a když se zvedá plat sociálním pracovníkům.

 

Workshop: Abstrakt

Komunita v sociálních službách

Na pracovníky v neziskovém sektoru a sociálních službách se myslí až v poslední řadě. Na prvním místě je veřejná politika, profesní dovednosti, vzdělávání, dobré jméno organizací, ve kterých pracujeme, komunitní plány, strategické plány, PR a starost o uživatele služeb atd… Někam se ale ztratily potřeby samotných pracovníků a jejich důstojnost. Proč mají kvalifikování vysokoškoláci platy pohybující se o něco výše než je hranice chudoby? Proč nehájíme stejně zapáleně svoje práva, jako hájíme různé veřejné zájmy? Proč se něco už dávno neděje, když o této špatné situaci všichni vědí a mluví?

Workshop bude pojatý jako společné zamyšlení nad našimi potřebami v práci a možnostmi, jak je naplňovat v každodenní praxi. Určitě bude zajímavé se vydat směrem, jak lze v tomto smyslu pracovat s komunitou dalších pracovníků, kteří sdílí podobné problémy a jak se o naše potřeby a zájmy hlásit kolektivně.

Nepřehlédněte

Werner Schutze (DE)

 

Spolek Narativ pořádá

ZÁKLADNÍ TRÉNINK V OTEVŘENÉM DIALOGU 2020
se zaměřením na práci v oblasti duševního zdraví

Místo: Praha
Rozsah:
128 hodin, 6 setkání od října 2020 do května 2021
Akreditace: MPSV
Kapacita:
20 účastníků
Jazyk:
angličtina s českým překladem
Cena:
35.000,- Kč

více informací zde..

Video

Embedded thumbnail for Harlene Anderson, John Shotter: Umění a praxe spolupráce-organiz., komerční sféra, komunitní služby

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.