Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

 

Loek Schoenmakers

Loek SchoenmakersLoek Schoenmakers (1961), Ph.D. v současné době pracuje jako vzdělávací specialista v Nizozemí, Arubě, Surinamu a v Belgii. Má třicetileté zkušenosti s výukou jako učitel, ředitel školy, školní poradce, lektor, kouč a vzdělávací specialista. Na základě jeho pracovních zkušeností v nejrůznějších rolích a výzkumu vycházejícího ze sociálního konstrukcionismu (2011) věří, že vzájemná propojenost a zaměření člověka na proces změny ve vzdělávání jsou nezbytné pro udržitelnost. Studoval na Nottinghamské universitě (Mgr., 2001), absolvoval prací Educational Change and School Improvement; na Universitě v Tilburgu a Taos Institutu (Ph.D., 2011) prací Sustainable Educational Change is being in Relation.

Hlavní příspěvek: Abstrakt

Využití komunity pro změnu ve vzdělávání: „Společné dobrodružství“

Jakmile začneme „tvořit komunitu“, proces změny ve vzdělávání je rázem jiný! Zdá se, že návratem k humanizačním změnovým procesům ve vzdělávání, kde je každý hlas považován za důležitý, budujeme silné a udržitelné sítě. Zapojení celého společenství školy do vytváření lepší a nadějnější budoucnosti ve vzdělávání vede k procesům změny, kterým můžeme věřit. Produktem této společné práce je vztahová důvěra.

V mojí každodenní práci facilitátora vzdělávací změny se neustále setkávám s tím, že tento přístup vede u mnoha lidí k novým a novým myšlenkám a nápadům, což jednoduše posiluje proces změny jako takový. A přesně takto zažíváme při zkušenosti se změnou „společné dobrodružství“.

Nepřehlédněte

Werner Schutze (DE)

 

Spolek Narativ pořádá

ZÁKLADNÍ TRÉNINK V OTEVŘENÉM DIALOGU 2020
se zaměřením na práci v oblasti duševního zdraví

Místo: Praha
Rozsah:
128 hodin, 6 setkání od října 2020 do května 2021
Akreditace: MPSV
Kapacita:
20 účastníků
Jazyk:
angličtina s českým překladem
Cena:
35.000,- Kč

více informací zde..

Video

Embedded thumbnail for ICCP 2019 - 4th International Congress Collaborative Dialogic Practice

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.