Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

 

Platforma pro sociální bydlení

Platforma pro sociální bydlení
autor fotografie: Petr zewlakk Vrabec

Platforma pro sociální bydlení, z. s. je uskupením nevládních neziskových organizací, odborníků a zástupců veřejnosti věnujících se tématu sociálního bydlení a lidských práv. Prosazuje vytvoření a přijetí zákona o sociálním bydlení v České republice, přičemž důstojné bydlení chápe jako základní lidské právo.

IQ Roma Servis, z. s. podporuje možnosti, příležitosti a odhodlání Romů na cestě jejich růstu, obhajuje jejich práva a důstojnost v rámci společnosti. Jan Milota působí v Radě Platformy a je zaměstnancem IQ Roma Servis.

Španělská platforma proti vystěhování (PAH) bojuje za právo na bydlení. Prostřednictvím demonstrací, kampaní ve veřejném prostoru a obsazování vystěhovaných prázdných bytů PAH rozkrývá ekonomické zájmy nadnárodní společnosti s nemovitostmi Blackstonegroup a španělské vlády. Každý týden organizuje pravidelná skupinová setkání v několika městech ve Španělsku. Santi Mas de Xaxás je členem mezinárodní komise PAH a členem lokální sekce PAH v Barceloně.

 

Worshop: Abstrakt

Ukončování bezdomovectví a práce v komunitě při procesu zabydlování.

Seminář je pojat jako reflexe zkušeností se zapojováním a zaměstnáváním „peer“ pracovníků v procesu zabydlování rodin s dětmi v českém prostředí. Staví na zkušenostech pracovníků IQ Roma Servis, kteří se ve spolupráci s městem Brnem, Ostravskou univerzitou a Platformou pro sociální bydlení rozhodli pilotně realizovat přístup “Housing First“. Společně bude prostordiskutovat možnosti a limity práce v komunitě a s komunitou při zabydlování rodin s dětmi za podpory „peer“ pracovníků.

Rezistence proti vystěhování ve Španělsku.

Na semináři bude představena organizace PAH, její principy, struktura a organizované kampaně. Diskutováno bude téma prodeje nemovitostí americké firmě Blackstonegroup, která nově působí i v Moravskoslezském regionu.

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 18.-19.3.2021 (vždy 9:00 – 16:00), 16 výukových hodin
Cena: 1.900,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Werner Schutze (DE)

 

Spolek Narativ pořádá

ZÁKLADNÍ TRÉNINK V OTEVŘENÉM DIALOGU 2020
se zaměřením na práci v oblasti duševního zdraví

Místo: Praha
Rozsah:
128 hodin, 6 setkání od října 2020 do května 2021
Akreditace: MPSV
Kapacita:
20 účastníků
Jazyk:
angličtina s českým překladem
Cena:
35.000,- Kč

více informací zde..

Video

Embedded thumbnail for Narativ in dialogue with Jaakko Seikkula

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.