Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

Aktuality

Narativ spolupracuje s Českou sítí slyšení hlasů

Narativ spolupracuje s Českou sítí slyšení hlasů

Svépomocných skupin pro lidi, kteří slyší hlasy, anebo mají jiné neobvyklé vjemy, u nás přibývá. Díky akčnosti Pražské skupiny slyšení hlasů, vznikají v republice další ostrůvky. A díky pozvání ke spolupráci se Narativ může této iniciativy účastnit. Facilitátoři i účastníci skupin se potkali poprvé v Praze 14.2.2019, aby ty ostrůvky nezůstaly v ČR osamocené a aby si mohly zprostředkovat pomoc a podporu. Hradec Králové, Brno, Praha, Pardubice, Plzeň, nově přibyla i Opava. Hlavním koordinátorem je Adi Hasanbasic, který podobnou síť pomohl vytvořit na Balkáně.

Narativ se účastní v roli facilitátorů a když je potřeba, i v roli tlumočníků a spoluorganizátorů.

Rachel Waddingham (GB) a Dirk Corstens (NL)

Tak tomu bylo i 18.4. při navazujícím workshopu pro lidi se zkušeností a facilitátory skupin, který vedla Rachel Waddingham (GB) a Dirk Corstens (NL). Rachel má bohaté zkušenosti se slyšením hlasů a Dirk je psychiatr, který dlouhodobě pracuje podle přístupu Hearing voices. Oba působili v roli ředitelů sítě Intervoices. Celý den strávený v přítomnosti tak zkušených lektorů dal zúčastněným možnost sdílet vlastní zkušenosti – ať už z někdy nelehké role facilitátora, nebo účastníka skupiny.

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 15.-16. 12. 2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.300,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for Narativ in dialogue with Jaakko Seikkula

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.