Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

 

Hugo Ruymbeke

Hugo RuymbekeHugo Ruymbeke působí v soukromé praxi jako psycholog a psychiatr, provádí systemterapii z dialogické perspektivy.

V roce 1985 vystudoval psychiatrii a v Utrechtu (NL) absolvoval výcvik v systemterapii. Působil ve státní psychiatrické léčebně The Three Rivers v Dendermonde (BE) pracoval na oddělení dětí a adolescentů. Stal se ředitelem Stroom Consulting, organizaci zabývající se osobním poradenstvím a prací v týmech, organizacích. Získal kvalifikaci jako certifikovaný supervisor pro Evropu. Stal se členem Belgické a Holadské společnosti System- and Relational therapy a EFTA (jako člen představenstva). Individuálně lektoruje na Universitě v Lovani (BE) ve spolupráci s Prof. DR. P. Roberem. Přednáší na téma dialogické perspektivy v Belgii, Rumunsku, Turecku, České republice, Norsku a v Nizozemí.

 

Worshop: Abstrakt

Digitální domorodci a ti druzí. O sítích, organizacích a dialogu

Workshop se týká přechodu společnosti, ve které momentálně žijeme, současně s rychlým rozvojem digitální doby a opouštění společnosti založené na hierarchických aspektech 19. a 20. století (církev, vláda,…).

Dochází k prudkým změnám v kultuře, společnosti a organizacích, a současně k dramatickým změnám v profesním a osobním životě. Digitální doba znamená často okamžitou odpověď a přístup k jednání. Flexibilita a multitasking jsou novými jevy v životě kdekoliv. Má zde místo naslouchání Druhým, vnímání umění, poslouchání hudby, vzájemné porozumění, čtení knihy?

Digitální informace často ovlivňuje naši komunikaci, chování a rozhovory s Druhými  přímým a neviditelným způsobem. Globalizace, informační sítě a měnící se prostředí jsou náročnými částmi měnící se nadcházející budoucnosti.

Jak bychom měli vést rozhovor jakožto osoby v digitálním prostředí?

Jsou mezi námi vazby, nebo máme vztahy v síti? Dialogy a konflikty v sítích?

Jaký to má význam pro naše dialogické psychoterapeutické praktiky v digitální době? Co si myslíme o terapii on-line? Nabývá na významu hyperindividualita? Jak výhody digitálního věku ovlivňují vztahový rozvoj osobního života? Stát se digitálním domorodcem, nebo ne?

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 18.-19.3.2021 (vždy 9:00 – 16:00), 16 výukových hodin
Cena: 1.900,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Werner Schutze (DE)

 

Spolek Narativ pořádá

ZÁKLADNÍ TRÉNINK V OTEVŘENÉM DIALOGU 2020
se zaměřením na práci v oblasti duševního zdraví

Místo: Praha
Rozsah:
128 hodin, 6 setkání od října 2020 do května 2021
Akreditace: MPSV
Kapacita:
20 účastníků
Jazyk:
angličtina s českým překladem
Cena:
35.000,- Kč

více informací zde..

Video

Embedded thumbnail for Juraj - Je len na mne, koho si na cestu odvykania vezmem so sebou

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.