Narativ.cz | website for postmodern ways in therapy and consulting

News

Narativ spolupracuje s Českou sítí slyšení hlasů

Narativ spolupracuje s Českou sítí slyšení hlasů

Svépomocných skupin pro lidi, kteří slyší hlasy, anebo mají jiné neobvyklé vjemy, u nás přibývá. Díky akčnosti Pražské skupiny slyšení hlasů, vznikají v republice další ostrůvky. A díky pozvání ke spolupráci se Narativ může této iniciativy účastnit. Facilitátoři i účastníci skupin se potkali poprvé v Praze 14.2.2019, aby ty ostrůvky nezůstaly v ČR osamocené a aby si mohly zprostředkovat pomoc a podporu. Hradec Králové, Brno, Praha, Pardubice, Plzeň, nově přibyla i Opava. Hlavním koordinátorem je Adi Hasanbasic, který podobnou síť pomohl vytvořit na Balkáně.

Narativ se účastní v roli facilitátorů a když je potřeba, i v roli tlumočníků a spoluorganizátorů.

Rachel Waddingham (GB) a Dirk Corstens (NL)

Tak tomu bylo i 18.4. při navazujícím workshopu pro lidi se zkušeností a facilitátory skupin, který vedla Rachel Waddingham (GB) a Dirk Corstens (NL). Rachel má bohaté zkušenosti se slyšením hlasů a Dirk je psychiatr, který dlouhodobě pracuje podle přístupu Hearing voices. Oba působili v roli ředitelů sítě Intervoices. Celý den strávený v přítomnosti tak zkušených lektorů dal zúčastněným možnost sdílet vlastní zkušenosti – ať už z někdy nelehké role facilitátora, nebo účastníka skupiny.

Currently

Workshop 2017 Werner Schütze (DE)

Dr. Werner Schütze:
OPEN DIALOG IN MENTAL HEALTH CARE

We wholeheartedly invite you to an experiential workshop, centered on the experience of being in dialogue. The workshop is suited for people who are interested in the field of mental health care, are currently working in the field, or wish doing so in future.

When: 24. - 25. 11. 2017
Where: Brno

more info..

Video

Embedded thumbnail for Petr - antidepresiva mi umožnila netoužit po seberealizaci
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Search

Search form

CAPTCHA
spam protection
Fill in the blank.