O nás

Mgr. Jakub Černý

Vystudoval magisterskou psychologii a bakalářskou sociální práci. Věnuje se dlouhodobě problematice drog a závislostí. Působí jako vedoucí mezinárodní mise v Afghánistánu, kde vzdělává terénní a peer pracovníky. Zde se také snaží o změnu místních služeb pro uživatele drog. V této oblasti je také spoluautorem několika studií, které se věnují oblasti gamblingu a městským drogovým situacím a politikám. Mimo oblast drogových závislostí se zajímá o psychoterapii a poradenství. V té souvislosti několik let vykonával soukromou praxi jako součást dlouhodobého psychoterapeutického výcviku v systemické psychoterapii, nebo poskytoval poradenství při práci s uživateli drog a jejich rodinami. V současné chvíli žije v Ostravě, kde se mimo jiné věnuje analyticky i aktivisticky dopadu neoliberálních politik na soužití ve městě a mezilidské vztahy.

Nepřehlédněte

Workshop 2017 Werner Schütze (DE)

Dr. Werner Schütze:
OTEVŘENÝ DIALOG V PÉČI O DUŠEVNÍ ZDRAVÍ

Srdečně zveme na zážitkový workshop zaměřený na zkušenost bytí v dialogu a rozvíjení dialogického prostoru. Workshop je určen pro lidi, kteří se zajímají o oblast péče o duševní zdraví, přímo se na ní podílejí nebo se chtějí podílet.

Kdy: 24. - 25. listopadu 2017
Kde: Brno

více informací..

Workshop Sheila McNamee 2017

Radikální přítomnost:
NOVÝ POSTOJ K DIALOGICKÉ ZMĚNĚ

Workshop s americkou terapeutkou a profesorkou komunikace určený nejen pro psychology, terapeuty, sociální pracovníky a poradce, ale i pro všechny další zájemce o dialog v práci s lidmi

Kdy: 21. - 22. dubna 2017
Kde: Brno

více informací..

Video

Embedded thumbnail for TAOS - Marketa shortcut

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.