Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

 

Martin Burrows a Rob Edgar

 

Martin Burrows

Martin Burrows

Martin Burrows pracuje jako projektový manažer. Dohlíží na chod programu Insight and Action v organizaci Groundswell . Do této organizace se zapojil v dubnu 2014, aby mohl následovat svou vášeň pro peer-research a participativní praxi. Předtím Martin pracoval pro mnoho organizací zabývajících se bezdomovectvím, doma i v cizině, včetně Crisis, Broadway, Homeless Link a Casa Ioana (Bukurešť). Martin pevně věří, že jediný způsob, jak se vypořádat s bezdomovectvím je skrz zapojení lidí, kteří mají zkušenost s bezdomovectvím v nacházení řešení.

 

Rob Edgar

Rob Edgar

Rob Edgar se stal součástí týmu organizace Groundswell v dubnu 2016 s posláním podporovat větší zapojování lidí se zkušeností bezdomovectví do organizací podpůrných služeb, včetně organizace Groundswell. Stal se vedoucím peer výzkumníkem v několika výzkumných projektech, s cílem nechat slyšet lid, kteří se potýkají s nerovnostmi. Než se stal projektovým pracovníkem v Groundswell, pracoval Rob jako dobrovolník v programu Homeless Health peer Advocate, poskytoval podporu lidem bez domova v péči o jejich zdravotní potřeby.

 

Hlavní příspěvek: Abstrakt

Peer podpora jako metoda pro překonávání zdravotní nerovnosti

Organizace Groundwell je po šest let oceňována za peer advokacii v poskytování podpory lidem bez domova v oblasti zdraví. Pro tento program je klíčovým úspěchem přístup vedený peer pracovníky, kde službu poskytují lidé, kteří sami mají s bezdomovectvím zkušenosti. Vyšlo najuevo, že program má pozitivní dopad na zdraví a sebejistotu pro lidi, se kterými se pracuje a zároveň šetří peníze Národní zdravotní služby a státu. Organizace Groundswell v současnosti vyvíjí model pro zajišťování potřeb pro lidi s duševním onemocněním – podporovat lidi v překonávání bariér kterým čelí k dosažení podpory. Prezentace bude diskutovat rozvoj program HHPA, jak může být dosahováno uspokojování potřeb v oblasti duševního zdraví a záležitosti, kterým jsme čelili při rozvoji této služby.

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 18.-19.3.2021 (vždy 9:00 – 16:00), 16 výukových hodin
Cena: 1.900,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Werner Schutze (DE)

 

Spolek Narativ pořádá

ZÁKLADNÍ TRÉNINK V OTEVŘENÉM DIALOGU 2020
se zaměřením na práci v oblasti duševního zdraví

Místo: Praha
Rozsah:
128 hodin, 6 setkání od října 2020 do května 2021
Akreditace: MPSV
Kapacita:
20 účastníků
Jazyk:
angličtina s českým překladem
Cena:
35.000,- Kč

více informací zde..

Video

Embedded thumbnail for Will Hall: Diagnózy F a cesty k zotavení

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.