Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

Meganarativ

Meganarativ je otevřené setkání příznivců postmoderních myšlenek napříč žánry. Srdečně zveme i Vás! Jednou za měsíc se scházíme, abychom se podělili o nějaký nápad, myšlenku, společně shlédli inspirativní video, podiskutovali o zajímavých událostech... Téma je vždy jiné, stejně jako formát, počet návštěvníků, atmosféra. Po dlouhém a plodném působení v Clubwashi každou první středu v měsíci jsme dlouho hledali ideální místo pro tato setkání. Nakonec to vypadá, že jsme jim našli domov v klub Ottoman Trumpet v samém centru města. Museli jsme také upustit od pravidelného dne v měsíci a zavést variabilnější režim, scházíme se nyní většinou první či druhý čtvrtek v měsíci. Čas však zůstal stejný, tedy 19:30. Nejlépe je sledovat sekci, aktuality nebo náš Facebook, kde pravidelně zveřejňujeme pozvánky na blížící se akce.

Vyjádření účastníků o MGN

fotogalerie První Meganarativ 10.2010

fotogalerie Druhý Meganarativ 11.2010

CO JE (pro mě) MEGANARATIV?

Co je Meganarativ?Máme za sebou už 16 neformálních setkání příznivců postmoderních směrů, kterým jsme přiřkli název Meganarativ. Ačkoliv už jsem udělali několik pokusů o definici toho, co to Meganarativ je, vždycky nás každý další překvapí tím, co se z něj stává. A tak by to asi mělo být. Ale přece jen bychom chtěli poprosit vás, kteří jste se Meganarativu někdy zúčastnili (ale i vás, kteří jste o něm jen slyšeli), abyste nám pomohli najít společné rysy, prvky, principy,... toho, čím je pro vás „Meganarativ“, tedy setkání v Clubwashi každou první středu v měsíci. A čím by mohl být?

Pište prosím na e-mail info@narativ.cz, nebo sem do komentářů anebo komentujte příspěvek na Facebooku!

Tady je několik vyjádření pro inspiraci:

...je důležitý, myslím si, jakou formu to má. To je skoro to jediný, co bychom mohli my jako Narativ střežit - a zároveň to nejdůležitější, myslím si... Ne obsah, ale formu, ten proces aby byl živý a zapojilo se do něj co nejvíc lidí. (Katka)

...meganarativ je pro mě o setkání lidí - a to nad společným tématem z široce otevřené oblasti - postmoderna, praxe, výzkum, psychoterapie, projekty... Víc než o dané téma jde ale o způsob setkání se - snaha otevřít spolu dialog a pečovat o něj způsobem, který jej podporuje, tak aby nám v něm bylo příjemně a mohly se vynořovat nové myšlenky a nápady. (Katka)

Meganarativ je něco, o čem často slýchávám a něco na co mi skoro vždycky sakva se kryje s něčím jiným domluveným... (Libor)

Meganarativ může být i snaha "mladé a nové generace" se odprostit od známých a zaběhnutých stylů sdílení zkušeností, informací a profesních potkávání ve stylu konferencí a sympózií... (Libor)

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 15.-16. 12. 2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.300,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for Video number 02

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.