Narativ.cz | web pro postmoderní směry v terapii a poradenství

 

Alice Gojová

Alice GojováOd roku 1999 působí na Katedře sociální práce Fakulty sociálních studií Ostravské univerzity v Ostravě. V letech 1999–2003 pracovala jako sociální pracovnice v občanském sdružení Vzájemné soužití a podílela se na projektu Vesnička soužití iniciovaném Kumarem Vishwanathanem. V roce 2003 ve spolupráci s holandskými partnery Leidou Schuringou a Jefem Helmerem realizovala vzdělávací kurz pro komunitní pracovníky a studenty a podílela se na překladu knihy Leidy Schuringy do češtiny. V letech 2014-2015 vykonávala funkci metodika komunitní práce v projektu Moravskoslezského kraje na podporu rozvoje komunitní práce v sociálně vyloučených lokalitách a bude spolupracovat i na navazujícím projektu. V roce 2015 byla také členkou pracovní skupiny MPSV, která pod vedením Zuzany Havrdové připravovala podklady pro Metodické doporučení MPSV ke komunitní práci.

 

Workshop: Abstrakt

Vzorce a dilemata v komunitní práci - reflexe sociálních pracovníků

Během semináře nás čtyři sociální pracovníci projektu komunitní práce Moravskoslezského kraje, Růžena Dunková, Irena Štulíková, Tomáš Vaněk a Jakub Neubauer, seznámí s dilematy, které během uplatňování komunitní práce identifikovali. Společně budeme diskutovat, jaké kritéria a jakým způsobem by měli komunitní pracovníci při rozhodování v dilematických situacích uplatňovat.

Nepřehlédněte

Úvod do teorie a praxe otevřeného dialogu

 

Spolek Narativ pořádá

ÚVOD DO TEORIE A PRAXE OTEVŘENÉHO DIALOGU

Termín: 15.-16. 12. 2022 (vždy 9:00 – 16:30), 16 výukových hodin
Cena: 3.300,- Kč

více informací zde..

Tuto novinku jsme Vám přinesli už před několika týdny, nyní je však možnost přispět jednodušší. Stačí kliknout na Donate tlačítko a rozhodnout se, jakou částkou byste rádi přispěli. Děkujeme všem, kdo se takto rozhodnou. A kdybyste potřebovali vědět víc, zde je i krátké video a samozřejmě všechny odkazy na videa z našich workshopů.

Užijte je ve zdraví!

Pohádka: Jak šla videa od Narativu do světa

Video

Embedded thumbnail for Petr - antidepresiva mi umožnila netoužit po seberealizaci

Newsletter

Zůstaňte informováni o našich nejnovějších zprávách!

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.
Network for Dialogical PracticesOtevřený dialog

Vyhledávání

CAPTCHA
ochrana proti spamu
Vyplňte prázdné pole.